BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

 

Katılımlar

1) 6. AFET YÖNETİM MERKEZLERİ MÜDÜRLERİ TOPLANTISI 

07-08 Şubat 2024 tarihinde, AFAD başkanlığında gerçekleştirilen 6. Afet  Yönetim Merkezleri  Müdürleri  Toplantısına, İş Sağlığı ve Güvenliği Programımız Öğretim elemanlarından aynı zaman da Başkent Üniversitesi AFEM merkezi müdürü Dr. Cihandar  HASANHANOĞLU,  "06 Şubat Depremleri Sonrası Birlik Zamanı"  sunum başlığı ile katılım sağlamıştır.  

 

 

2) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü "İKLİM KRİZİ YÖNETİMİNDEKİ KADIN" Konulu Konferans

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 8 Mart 2024 tarihlerinde saat 16:00 da Yüksekoklumuz Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı Doç. Dr. Aysel Güven tarafından hazırlanan "İKLİM KRİZİ YÖNETİMİNDE KADIN" konulu sunum başlığında konferans düzenlenmiştir.

 

3) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü "İKLİM DEĞİŞİMİNE UYUM SÜRECİNDE KADIN PERSPEKTİFİ" Konulu Sunum

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 7 Mart 2024 tarihlerinde saat 20:00 da Yüksekoklumuz Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı Doç. Dr. Aysel Güven tarafından hazırlanan "İKLİM DEĞİŞİMİNE UYUM SÜRECİNDE KADIN PERSPEKTİFİkonulu sunum başlığında panel düzenlenmiştir.

 

4) 06-07 Mart International Symposium on Pediatric Organ Donation And Transplantation Etkinliği

06-07 Mart 2024 tarihleri arasında Prof. Dr. Mehmet HABERAL tarafından düzenlenen “International Symposium on Pediatric Organ Donation And Transplantation” etkinliğine Öğr. Gör. Dr. Ayşe Gül ATAY DOYĞACI ve Dr. Öğr. Üyesi Aysun DOĞAN poster bildiri ile katılım sağlamışlardır.

 

 

4) 06 Nisan tarihinde Çalışma Sosyal Güvenlik Eğitimi ve Araştırma Merkezinde Prof. Dr. Elif Gökçearslan Ziyareti

06 Nisan tarihinde Çalışma Sosyal Güvenlik Eğitimi ve Araştırma Merkezinde Prof.Dr. Elif Gökçearslan, Başkent Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Başkanı Dr.Öğr. Üyesi Fatma Şeyda Ökdem ve İş Sağlığı ve Güvenliği Programı Sorumlusu Öğr.Gör. Cihandar Hasanhanoğlu tarafından ziyaret edilmiştir. İş Sağlığı ve Güvenliği Programı öğrencilerine eğitim uygulaması ve stajları hakkında karşılıklı görüşmeler yapılarak değerli şahsına ve kuruma teşekkür edilmiştir.