2023-2024 yaz okulu başvuruları başlamış ve form linkte paylaşılmıştır. Formun 26/06/2024 mesai saati bitimine kadar shmyo@baskent.edu.tr adresine mail yolu ile gönderilmesi gerekmektedir.
13 Mayıs 2024 tarihinde Başkent Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk Ve Acil Yardım Programının düzenlemiş olduğu "BAĞIMLILIK " konulu panelimiz gerçekleştirildi.
27 Nisan 2024 tarihinde Başkent Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk Ve Acil Yardım Programının düzenlemiş olduğu "DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) " konulu panelimiz gerçekleştirildi.