Doç. Dr. MUSTAFA GÜLŞEN
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MESLEK YÜKSEK OKUL MÜDÜRÜ)
Dr. Öğr. Üyesi GÜLAY TURGAY
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MESLEK YÜKSEK OKUL MÜDÜR YRD.)
Dr. Öğr. Üyesi HÜSEYİN TOLGA ÇAĞATAY
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MESLEK YÜKSEK OKUL MÜDÜR YRD.)
Doç. Dr. AYÇA AYTAR
Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü (BÖLÜM BAŞKANI)
Doç. Dr. AYSEL GÜVEN
Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü (BÖLÜM BAŞKANI)
Dr. Öğr. Üyesi ESİN BAŞARAN
Dişçilik Hizmetleri Bölümü (BÖLÜM BAŞKANI)
Dr. Öğr. Üyesi FATMA ŞEYDA ÖKDEM
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü (BÖLÜM BAŞKANI)
Dr. Öğr. Üyesi AYSUN DOĞAN
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (PROGRAM SORUMLUSU)
Ameliyathane Hizmetleri Programı (PROGRAM SORUMLUSU)
Dr. Öğr. Üyesi YASEMİN SEZGİN
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (PROGRAM SORUMLUSU)
Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı (PROGRAM SORUMLUSU)
Öğr.Gör. AYLA KARADUMAN
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (PROGRAM SORUMLUSU)
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı (PROGRAM SORUMLUSU)
Öğr.Gör. BEKİR ERTUĞRUL
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (PROGRAM SORUMLUSU)
İlk ve Acil Yardım Programı (PROGRAM SORUMLUSU)
İlk ve Acil Yardım Programı (ikinci öğretim) (PROGRAM SORUMLUSU)
Öğr.Gör. ÇİĞDEM ÖZDEMİR ELER
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (PROGRAM SORUMLUSU)
Diyaliz Programı (PROGRAM SORUMLUSU)
Öğr.Gör. MUHAMMED ENES MARAŞ
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (PROGRAM SORUMLUSU)
Ağız ve Diş Sağlığı Programı (PROGRAM SORUMLUSU)
Öğr.Gör. SERAP SALİMOĞLU
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (PROGRAM SORUMLUSU)
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı (PROGRAM SORUMLUSU)
Öğr.Gör. SERVET KIVANÇ
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (PROGRAM SORUMLUSU)
İş Sağlığı ve Güvenliği Programı (PROGRAM SORUMLUSU)
Öğr.Gör. YASEMİN KAVUNCUBAŞI GENÇ
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (PROGRAM SORUMLUSU)
Fizyoterapi Programı (PROGRAM SORUMLUSU)
Öğr.Gör. FİGEN LEBLEBİCİ
Anestezi Programı (PROGRAM SORUMLUSU)
Prof. Dr. AYŞE EBRU ABALI
Ameliyathane Hizmetleri Programı
Dr. Öğr. Üyesi AYDAN AKYÜZ ÖZDEMİR
İş Sağlığı ve Güvenliği Programı
Dr. Öğr. Üyesi DİLBER ECE AKGÜN
Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı
Dr. Öğr. Üyesi YÜKSEL DEMİREL
Anestezi Programı
Öğr.Gör. ARZU FIRLARER
İş Sağlığı ve Güvenliği Programı
Öğr.Gör. AYŞE GÜL ATAY DOYĞACI
Ameliyathane Hizmetleri Programı
Öğr.Gör. BARIŞ CİHAN
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı
Öğr.Gör. BEGÜM AYDIN
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı
Öğr.Gör. BELİZ TOROSLU
Psikoloji Programı
Öğr.Gör. BURCU KABAN
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı
Öğr.Gör. BURHAN ALPER BEDER
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı
Öğr.Gör. CİHANDAR HASANHANOĞLU
İş Sağlığı ve Güvenliği Programı
Öğr.Gör. DENİZ USTAOĞLU
Anestezi Programı
Öğr.Gör. ELİF KILIÇLI DOĞANAY
Acil Tıp Anabilim Dalı
Öğr.Gör. ENİS KERVANCIOĞLU
Diyaliz Programı
Öğr.Gör. ESRA TEKİNYILDIZ
İlk ve Acil Yardım Programı
Öğr.Gör. HATİCE KÜBRA YURDAKUL
Ağız ve Diş Sağlığı Programı
Öğr.Gör. MEHMET HÜSAMETTİN AKKÜÇÜK
Acil Tıp Anabilim Dalı
Öğr.Gör. MERVESU GÖKYÜREK
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı
Öğr.Gör. MUAMMER SARUGAN
İlk ve Acil Yardım Programı
Öğr.Gör. NAZLI GÖK
Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı
Öğr.Gör. SENEM ÇELİK YAVUZ
İlk ve Acil Yardım Programı